ASOCIACE FYZIOTERAPIE A REHABILITACE ZVÍŘAT ČESKÉ REPUBLIKY, z.s.

Tělesná  cvičení  mohou  nahradit  mnoho  léků,  ale  žádný  lék  na  světe  nemůže  nahradit  tělesná cvičení  (Mosso).

I.workshop AFRZČR, z.s v Červené Řečici konaný dne 11. 6.

 

Děkujeme všem účastníkům za aktivní přístup a MVDr. Heleně Potfajové za profesionální vedení celého workshopu. V krátkém filmu můžete shlédnout fotografie z této povedené akce - zde.

 

 

Seminář - Fyzioterapie a rehabilitace v praxi malých zvířat

 

Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat České republiky, z.s. odborně zaštítila seminář "Fyzioterapie a rehabilitace v praxi malých zvířat" pro veterinární sestry a další zájemce, tím, že sestavila odborný program na tento seminář. Seminář proběhl 8. 4. 2016 na výstavě VETfair 2017 v Hradci Králové.

 

VETclasses 2017

 

Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat České republiky, z.s. odborně zaštítila seminář "Rehabilitace sportovních a pracovních psů" pro veterinární sestry a další zájemce, tím, že sestavila odborný program na tento seminář. Seminář proběhl v sobotu 23. 9. 2017 na kongresu VETclasses 2017 v Hradci Králové, na který v neděli navázal Workshop k danému semináři.

 

Workshop AFRZČR pro členy asociace a další zájemce

 

Děkujeme všem účastníkům za aktivní přístup a MVDr. Heleně Potfajové za profesionální vedení I. workshopu AFRZČR, z.s, který se konal 11. 6. 2017 v Červené Řečici. V krátkém filmu můžete shlédnout fotografie z této povedené akce - zde.

Seminář Fyzioterapie psů II - Vyškov, 19. 11. 2016

 

Na základě vzniklého požadavku z dubnového semináře "Fyzioterapie psů I" byla založena Asociace fyzioterapie zvířat České republiky, z.s., která byla 19. 11. 2016 představena na semináři ve Vyškově. Fotogalerie z akce je k dispozici zde.

 

Vetfair 2017

 

V sobotu 8. 4. 2017 proběhl v kongresovém centru Aldis, a.s. v Hradci Králové seminář pro veterinární sestry a další zájemce na téma Fyzioterapie a rehabilitace v praxi malých zvířat. V čase od 9:00 do asi 18:00 hod se za řečnickým pultem vystřídalo 9 přednášejících (viz fotogalerie). Po představení Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat České republiky (AFRZČR) a nového kurzu měli posluchači dopoledne možnost vyslechnout přednášky a kazuistiky pacientů s ortopedickými diagnózami. Po obědě prezident AFRZČR MVDr. Aleš Tomek, Dipl. ECVN začal blok přednášek týkající se rehabilitace neurologických pacientů. Chtěli bychom poděkovat všem přednášejícím za skvěle přednesené a na vysoké úrovni připravené příspěvky. Celý seminář byl zakončen pozvánkou na podzimní VETclasses 2017, kam AFRZČR připraví opět odborný program.