Pozvánka na odborný seminář – využití MLS LASEROVÉ TERAPIE

Vážení zájemci o obor veterinární fyzioterapie,

dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář, který je zaměřen na: VYUŽITÍ MLS LASEROVÉ TERAPIE VE VETERINÁRNÍ PRAXI s důrazem na SPORTUJÍCÍ PSI.


Seminář se zaměřuje na co nejefektivnější využíti MLS® LASEROVÉ TERAPIE v denní praxi v různých indikacích a indikacích postihujících nejčastěji sportující psi.

Účinnost MLS® Laserové Terapie byla prokázána pomocí desítek klinických studií, studií in-vitro a in-vivo a jejím cílem je řešit nejen symptomy spojené s indikacemi v rámci poruch pohybového aparátu i dermatologie.


Primární působení MLS® LASEROVÉ TERAPIE je v rámci prokázaného silného protizánětlivého účinku, účinku proti bolesti, myo-relaxační účinek, účinek v rámci reparace a regenerace tkání.

Seminář se uskuteční ve spolupráci s klinikou Canine Centrum a společností ASALASER, v pátek 10.3. 2023, v Hradci Králové.


Seminář je určen lékařům a terapeutům (technikům) zabývající se akutními a chronickými onemocněními pohybového aparátu především malých zvířat. Zaměřuje se na praktické zvládnutí terapeutických postupů u konkrétních indikací.

Prosíme o co nejbrzčí registraci, jelikož je kapacita z praktických důvodů omezena na 19 účastníků.

cs_CZ