Ohlédnutí za proběhlým workshopem

Dne 26. listopadu proběhl v Hotelu Dukla ve Vyškově odborný workshop na téma: Kinesiotaping ve fyzioterapii. Máme pro Vás krátké ohlédnutí za touto akcí od jedné z účastnic.

V sobotu 26.11. jsem se zúčastnila workshopu na téma kinesiotaping pořádaného pod hlavičkou ASOFYREZ, ve vyškovském hotelu Dukla. Přednášející, Vendula Szlaurová, Dis., CertCAAPR a MVDr. Tomáš Procházka, CertCAAPR, nám nejprve poskytli praktické informace a následně nás provedli praxí. V teoretické části jsme se seznámili s technikou tejpování, indikacemi i kontraindikacemi tejpů a jako bonus se přednášející podělili o mnoho skvělých rad a zkušeností k tématu. Praktická část nám umožnila pocítit účinky tejpů nejprve na vlastním těle a hned na to jsme se vrhli na psy. To byla bezesporu nejočekávanější část workshopu, což bylo vidět i na psích modelech, kteří napříč přednáškovou místností zářili všemi barvami 🙂 . 

 Již delší dobu sbírám informace k tématu, abych mohla využívat tuto metodu ve své praxi. Byla jsem tedy velmi potěšena, když pro nás asociace workshop uspořádala. Celá akce se velice povedla, vládla na ní přátelská atmosféra a domů jsem si odvezla mnoho zajímavých informací. 

Nezbývá než poděkovat a budeme se těšit zase příště! 

Michaela Chudobová
cs_CZ