Pozvánka na webový seminář: Hry v klidovém režimu

Dovolujeme si Vás pozvat na další vzdělávací webinář, na téma “Hry v klidovém režimu psa, Mgr. Eliška Šuhaj”, který se bude konat ve čtvrtek 23. 9. 2021 od 20 hodin na platformě ZOOM – více ZDE: Klidový režim je pro mnoho majitelů psů strašák. Dozví se, že pes něco nesmí a začne v hlavě přemítat, co je tedy možné dělat. Často se pak ptá na sociálních médiích, experimentuje nebo rezignuje s tím, že to “nějak” dopadne. Webinář se zaměřuje na rozebrání možných aktivit psa v klidovém režimu, které se dají nastavit dle psa a potíží související s nastavením klidového režimu. Tím, že je upraví profesionál, který zná přesný stav psa, se prohlubuje důvěra k profesionálovi a snižuje se riziko komplikací či reoperace. Majitel se také skrze hry učí lépe vnímat svého psa a citlivěji na něj reagovat.

 Přihlášení je možné ZDE. Přihlášení je možné do 20. 9. 2021. Po přihlášení obdržíte fakturu, jejíž číslo použijte jako Variabilní symbol při platbě. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 22. 9. 2021.

Do poznámky k platbě UVEĎTE SVOU EMAILOVOU ADRESU, NA KTEROU VÁM BUDE PO UHRAZENÍ ODESLÁN PŘÍSTUPOVÝ LINK K UDÁLOSTI. Přihlásit se bude možné minimálně 30 minut předem a doladit připojení.

cs_CZ